Apie mus

EUROPE DIRECT Telšiai (ED Telšiai) įsikūręs Žemaitijos turizmo informacijos centre Telšiuose.

Mes nemokamai konsultuojame gyventojus apie Europos Sąjungos (ES) politiką, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, atsakome į užklausas telefonu ir elektroniniu paštu, padedame rasti reikiamos literatūros ES tematika.

Mes savo veikloje itin didelį dėmesį skiriame teminių renginių organizavimui. Atsižvelgiant į Europos Komisijos siūlomus metiniu komunikacijos prioritetus, nuolat rengiame seminarus, susitikimus, konferencijas, parodas, konkursus, akcijas ir kitus renginius. Taip pat mūsų pagalba jūs galite paskambinti nemokama Europe Direct informacijos linija 0080067891011.

EUROPE DIRECT yra visose Europos Sąjungos šalyse veikiantis 424 centrų tinklas. Naujos kartos EUROPE DIRECT savo veiklą pradėjo 2021 m. gegužės mėn. 1 d. ir tęs iki 2025 m. gruodžio mėn. 31 d.  Šis tinklas padeda gerinti piliečių suvokimą apie tai, kuo ES jiems yra naudinga kasdieniniame gyvenime. Kartu jis padeda nustatyti, kokie ES politikos aspektai yra svarbūs vietos lygmeniu, išsiaiškinti piliečių lūkesčius ir ES institucijoms gauti grįžtamąją informaciją.

Savo veikloje EUROPE DIRECT pristato Europos Sąjungą, jos politiką ir vertybes visuose Europos kampeliuose, padeda puoselėti svarbų ES institucijų ir piliečių ryšį ir atskleisti, kaip Europa kovoja su COVID-19 pandemija, kaip įgyvendama programą „NextGenerationEU“ ir, spręsdama žaliosios ir skaitmeninės pertvarkos problemas, skatina ekonomikos atsigavimą.

Naujoji EUROPE DIRECT karta suteikia daug naudos vietos bendruomenėms ir ES institucijoms organizuodama praktinius seminarus ir kitus renginius apie ES aktualijas, taip pat skatindama piliečių dialogą apie Europos ateitį ir kviesdama visus gyventojus įsitraukti į diskusijas, įskaitant ir Konferenciją dėl Europos ateities.

 

 

 

Kontaktai